SmokeGod - Trafika Palarnia Kawa News

Pierwsza przestrzen marketingowa

O nas

SmokeGod jest wynikiem potrzeby. Jest naszym autorskim projektem, którego celem jest tworzenie miejsc, z jednej strony zapewniających dostęp do wszelkiego rodzaju wyrobów i akcesoriów tytoniowych. Z drugiej, gdzie dodatkowo w miłej i przyjaznej atmosferze, przy kawie i papierosie, można wymienić się doświadczeniami i historiami. Naszym wyzwaniem jest dostarczanie produktów dzięki którym palacz czuje się wyjątkowo, będących identyfikatorem osób F17.

SmokeGod bo moje trzecie oko zawsze skierowane jest na tytoń a ja lubię być sobie Panem.

SmokeGod bo moje trzecie oko zawsze skierowane jest na tytoń a ja lubię być sobie Panem.

SmokeGod bo lubię ten styl i nie chcę się z tym kryć.

SmokeGod bo mam dosyć ograniczeń i nie lubię jak ktoś mi mówi "tu i teraz" nie wolno. A mi najlepiej smakuje papieros, gdy rozdziewiczam paczkę, ściągam folie, słyszę szelest zgniatanego złotka i czuje zapach świeżości. Ogień i czuję spełnienie.

SmokeGod bo gdy kupuję tytoń, mam wszystko nowe: bibułki i filtry. Wszystko chcę rozpakować, poukładać, popatrzeć, poczuć zapach. Odpalam, cieszę się chwilą bo już niebawem wejdę w pęd miasta.

SmokeGod bo mam dyskomfort w innych miejscach gdzie nie mam wszystkiego co chcę. Tu założyliśmy największy wybór z zasadą uczciwej ceny.

SmokeGod bo nie chcę akceptować braku dodatków i gadżetów spełniających mój gust. Ten temat rozwijamy na bazie własnego doświadczenia. Słuchamy Was by sprowadzić i zrobić coś jeszcze lepszego.